Ferti-Med- Centrum Leczenia Niepłodności

beznazwy

Centrum Leczenia Niepłodności FERTI-MED oferuje parom dotkniętym problemem niepłodności najnowocześniejsze metody terapii i technik leczenia pozaustrojowego.

Wspólnie z Państwem znajdziemy poprzez diagnostykę i badania odpowiedź na pytanie o przyczynę występującego problemu niepłodności, a dzięki zastosowaniu indywidualnej terapii i najnowocześniejszej techniki w zapłodnieniu pozaustrojowym (invitro), postaramy się spełnić Państwa życzenie otrzymania własnego dziecka.

Cały zespół pracowników Centrum FERTI-MED cieszy się na wspólną rozmowę z Państwem. Może stanie się tak, że po przeprowadzonej rozmowie Państwa życzenie okaże się naszym wspólnym celem i będzie podstawą rozpoczęcia terapii leczenia niepłodności.

Oferta

Informacje dodatkowe

Adres siedziby:
pl. Wolności 10, 43-300 Bielsko-Biała wyznacz trasę
Telefon:
0665 920 315
Adres WWW:
www.ferti-med.com/pl/
Adres e-mail:
rejestracja@ferti-med.com
Średnia ocena: 12345 2,00/5 (głosów: 1).
Loading...Loading...

Inne kliniki i lekarze w okolicy: Bielsko-Biała

zobacz wszystkich w okolicy

Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki