Genesis- Centrum Genetyki Medycznej

clinic4

Centrum Genetyki Medycznej GENESIS jest niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej utworzonym w 1999 roku. Specjalizujemy się w diagnostyce chorób genetycznych, wad wrodzonych, niepowodzeń rozrodu i poradnictwie genetycznym. Jesteśmy zespołem doświadczonych genetyków klinicznych, cytogenetyków i biologów molekularnych.

Pomagając pacjentom i działając na rynku usług medycznych od ponad 10 lat uznaliśmy, że przyszedł moment na zmiany. Pierwszym krokiem była nowa nazwa. Początkowo dodaliśmy do dotychczasowej „Centrum Genetyki Medycznej” słowo GENESIS. Nowy wizerunek firmy odzwierciedla skok technologiczny (technologia mikromacierzy wprowadzona dzięki wsparciu środków UE), jakościowy (nagrody i certyfikaty), naukowy (publikacje naukowe) oraz zwiększony zakres badań diagnostycznych. Niezmiennie najwyższymi wartościami pozostają dla nas pacjenci, ich zdrowie i udzielanie im świadczeń medycznych najwyższej jakości.

Nasze doświadczenie zawodowe zdobywaliśmy i nadal poszerzamy w znanych ośrodkach akademickich i instytutach naukowych w kraju oraz w znakomitych ośrodkach badawczych
i klinicznych za granicą. Wielu z nas ma stopnie i tytuły naukowe, a nasz ustawiczny rozwój naukowy w tak szybko rozwijającej się dziedzinie jaką jest genetyka, stanowi gwarancję wysokiego poziomu pracy klinicznej. Współpracujemy z licznymi ośrodkami naukowymi krajowymi i zagranicznymi oraz stowarzyszeniami pacjentów i ich rodzin.

Zajmując się od wielu lat poradnictwem genetycznym, dobrze znamy problemy naszych Pacjentów. W Centrum Genetyki Medycznej GENESIS znajdą Państwo profesjonalne poradnictwo genetyczne, szeroki zakres badań genetycznych prowadzonych w naszych nowocześnie wyposażonych Pracowniach, komfortowe warunki lokalowe i życzliwe podejście całego personelu.

Zapraszamy Państwa do Centrum Genetyki Medycznej GENESIS.

Oferta badań genetycznych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentów, jak również Lekarzy zlecających badania genetyczne w CGM GENESIS, wprowadziliśmy w przypadku dużych genów, tam gdzie to było możliwe, diagnostykę molekularną podzieloną na etapy. Ma to na celu zmniejszenie kosztów diagnostyki molekularnej – w przypadku stwierdzenia mutacji w wybranej do badania części genu, będzie możliwe odstąpienie od analizy pozostałej części genu, a cena badania jest odpowiednio niższa (patrz cennik). W przypadku nie znalezienia mutacji, badanie molekularne następnej części genu może być kontynuowane (koszt zgodnie z cennikiem). Prosimy o wyraźne zaznaczenie (identyfikator badania otrzymał odpowiednio rozszerzenia: a, b), czy badanie ma dotyczyć całego genu, czy wskazanej części genu.

Informacje dodatkowe

Adres siedziby:
ul. Grudzieniec 4, 60-601 Poznań wyznacz trasę
Telefon:
(061) 8484038
Adres WWW:
www.genesis.pl/
Adres e-mail:
cgm@genesis.pl
Średnia ocena: 12345 4,00/5 (głosów: 2).
Loading...Loading...

Inne kliniki i lekarze w okolicy: Poznań

zobacz wszystkich w okolicy

Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki