InviMed Gdynia

invimed

Pierwsza klinika InviMed powstała w Warszawie w 2002 roku. Kolejne placówki otworzyliśmy w Poznaniu, Wrocławiu i Gdyni. W 11 rocznicę rozpoczęcia działalności inaugurujemy pracę nowej kliniki w Katowicach.
Niepłodność, to poważny problem społeczny. Dotyczy około 20% społeczeństwa w wieku rozrodczym, w Polsce jest to około 1,5 mln par. Około 60% wymaga specjalistycznego postępowania lekarskiego, prowadzonego przez przygotowaną do tego kadrę w ośrodkach stosujących właściwe metody diagnostyki takie jak InviMed. Pacjenci, którzy szukają pomocy od 11 lat znajdują ją w naszej klinice.
Klinika w Gdyni proponuje szeroki zakres badań diagnostycznych oraz procedur medycznych związanych z leczeniem niepłodności obojga partnerów. W ramach Centrum Męskiej Płodności przygotowaliśmy unikalny na pomorskim rynku zakres badań dla mężczyzn.

Refundacja in vitro w InviMed

Kliniki InviMed w Warszawie, Gdyni i Wrocławiu uczestniczą w programie refundacji procedur in vitro. Podczas wizyty kwalifikacyjnej lekarz poinformuje Państwa o zasadach uczestnictwa w programie.

Zapisy na wizyty przyjmowane są pod numerami telefonów:

Warszawa: 500 900 888 | Gdynia: 58 781 93 11 | Wrocław: 71 795 06 00

 

Informacje dodatkowe

Adres siedziby:
Ul. 10 lutego 16 (Cent. Kwiatkowskiego) II p. , Kl B 81-364 Gdynia wyznacz trasę
Telefon:
58 781 93 11
Adres WWW:
www.invimed.pl/
Adres e-mail:
invimed@invimed.pl
Średnia ocena: 12345 2,67/5 (głosów: 3).
Loading...Loading...

Inne kliniki i lekarze w okolicy: Gdynia

zobacz wszystkich w okolicy

Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki