OVUM

OVUM

Niepłodność to problem już co czwartej pary. Specjalistyczne Centrum Medyczne Ovum wychodzi takim osobom naprzeciw. Nasza przychodnia oferuje kompleksową opiekę medyczną w zakresie wspomaganego rozrodu: od pełnej diagnostyki po szeroki wachlarz metod leczenia niepłodności.
Nasi lekarze i embriolodzy to specjaliści najwyższej klasy, wykazujący się dużym wysiłkiem w badaniach klinicznych poszukując zarówno przyczyn jak i coraz skuteczniejszych metod leczenia. Dokładamy wszelkich starań aby nieustannie podnosili swoje kwalifikacje. Naszym atutem jest wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny oraz dostęp do zaawansowanych badań diagnostycznych.
Naszym pacjentom oferujemy wsparcie psychologiczne oraz konsultacje seksuologiczne. Wierzymy bowiem, że komfort sfery psyche to znacząca część sukcesu. A sukces naszych pacjentów to nasz sukces.
Naszym pacjentom oferujemy również usługi z zakresu ginekologii, położnictwa, diagnostyki genetycznej, a także Indywidualną Szkołę Rodzenia.

Oferta

Informacje dodatkowe

Adres siedziby:
Staszica 14 20-081 Lublin wyznacz trasę
Telefon:
(0-81)5344832
Adres WWW:
www.ovum.lublin.pl
Adres e-mail:
kontakt@ovum.lublin.pl
Średnia ocena: 12345 5,00/5 (głosów: 1).
Loading...Loading...

Inne kliniki i lekarze w okolicy: Lublin

zobacz wszystkich w okolicy

Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki