Invicta

logo

Kliniki i Medyczne Laboratoria Diagnostyczne INVICTA to prywatna firma medyczna działająca na rynku od ponad 10 lat, świadcząca usługi medyczne oraz diagnostyki laboratoryjnej. Firma posiada nowoczesne placówki, gdzie Pacjenci w komfortowych warunkach mogą korzystać z usług Kliniki. Siedziba firmy oraz Centralne Medyczne Laboratorium Diagnostyczne INVICTA znajdują się w Gdańskim Parku Naukowo Technologicznym. Invicta od wielu lat skutecznie łączy środowisko naukowe z biznesem.
Dynamiczny rozwój firmy, inwestycje w nowoczesne rozwiązania z zakresu medycyny, biotechnologii oraz diagnostyki laboratoryjnej powodują, że dziś firma może zaoferować jeszcze skuteczniejsze rozwiązania niż dotychczas.

Program Leczenia Niepłodności

Od 1 lipca rozpoczęliśmy kwalifikacje Pacjentów do Programu. Pacjenci powinni zgłaszać się (telefonicznie) do Kliniki INVICTA w Gdańsku w celu umówienia wizyty konsultacyjnej. Personel Kliniki będzie służył radą i pomocą w zakresie formalności, jakie muszą spełnić Pacjenci.

Przed przystąpieniem do kwalifikacji zalecamy konsultację z lekarzem – leczenie metodą zapłodnienia pozaustrojowego wymaga dokładnej oceny stanu zdrowia (w tym braku przeciwwskazań medycznych do rozpoczęcia starań o ciążę) oraz ewentualnego rozważenia innego rodzaju terapii. Czasem niezbędne – dla Waszego bezpieczeństwa – jest wykonanie dodatkowych badań.

Pary przystępujące do kwalifikacji do Programu Rządowego w pierwszej kolejności zapoznają się z warunkami uczestnictwa oraz wymaganymi dokumentami (regulamin, zgody, oświadczenia). Swoją decyzję zarówno kobieta jak i mężczyzna podczas spotkania potwierdzi podpisem. Następnie dane pary zostaną wpisane do elektronicznego Rejestru Medycznie Wspomaganej Prokreacji. Potem wspólnie z personelem ustalicie termin wizyty kwalifikacyjnej.

 

Informacje dodatkowe

Adres siedziby:
Trzy Lipy 3, Gdańsk, Polska wyznacz trasę
Telefon:
58 58 58 800
Adres WWW:
www.invicta.pl
Adres e-mail:
invicta@invicta.pl
Średnia ocena: 12345 3,00/5 (głosów: 5).
Loading...Loading...

Inne kliniki i lekarze w okolicy: Gdańsk

zobacz wszystkich w okolicy

Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki