Sukienka do chrztu

Strona główna Forum Hyde Park Rozmowy o wszystkim Sukienka do chrztu

Temat zawiera 1 odpowiedź, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Profile photo of Koby Koby 4 tygodnie, 1 dzień temu.

Oglądasz 2 posty - 1 z 2 (of 2 total)
 • Autor
  Posty
 • #18660
  Profile photo of klaudiaszynszyl
  klaudiaszynszyl
  Uczestnik

  Czym kierujecie się przy wyborze takich produktów? Przymierzam się do zakupu jednej w najbliższym czasie.


  #18685
  Profile photo of Koby
  Koby
  Uczestnik

  Zdaniem wielu rodziców to chrzest jest jedną z najważniejszych uroczystości w pierwszych miesiącach życia niemowlaków. Warto jest więc postawić na piękną kreację dla swojego maluszka, szczególnie jak przyjedzie cała nasza rodzina. Wiecie jak to jest na takich imprezach, liczy się bardzo wrażenie jakie odniesie dalsza część rodziny :) Pytanie jakie zadaje sobie w tym momencie każdy rodzic, to na jakie rozwiązanie postawić. Moim zdaniem to sprawdzą się te klasyczne czyli sukienki do chrztu dla dziewczynek oraz garniturki dla chłopców. Jeśli chodzi o sukienki to biały kolor symbolizujący niewinność jest najpopularniejszy. Można powiedzieć, że to ukłon w stronę nieprzerwanej tradycji. Szczerze powiedziawszy to jest trochę problem z ich zakupem w sklepach stacjonarnych. Dlatego o wiele szybciej znajdziemy je w internecie, na przykładzie Balumi – https://balumi.com.pl/kategoria/ubranka-dla-dziewczynek/sukienki-do-chrztu/ Pamiętajmy także o zewnętrznym nakryciu by było przystosowane do panujących warunków atmosferycznych.


  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 tygodnie, 1 dzień temu przez Profile photo of Koby Koby.
Oglądasz 2 posty - 1 z 2 (of 2 total)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki