In vitro

Temat zawiera 5 odpowiedzi, i ma 5 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Profile photo of magdamagda6 magdamagda6 10 miesięcy, 1 tydzień temu.

Oglądasz 6 postów - 1 z 6 (of 6 total)
 • Autor
  Posty
 • #1395
  Profile photo of Nati
  Nati
  Uczestnik

  Czy są tutaj panie, które podjęły się zapłodnienia in-vitro. Chciałabym dowiedzieć się na ten temat coś więcej od osób, które mają takie doświadczenia


  #1405
  Profile photo of Danka
  Danka
  Uczestnik

  korzystając z rozpoczętego wątku – jak obecnie wygląda sytuacja z finansowaniem in-vitro przez państwo? Ile prób jest dofinansowywanych i w jakim stopniu? Czy termin obowiązywania tego programu jest ograniczony, a jeśli tak – kiedy się kończy?


  #1406
  Profile photo of Monika
  Monika
  Widz
  #1588
  Profile photo of Danka
  Danka
  Uczestnik

  A czy są jakieś ograniczenia poza wiekiem i czasem starań o naturalne zaplodnienie?


  #14197
  Profile photo of Zoha88
  Zoha88
  Uczestnik

  Ja też myślałam, że czeka mnie długie wspomaganie i zapłodnienie in-vitro, ale udało się. Wówczas wyznaczałam sobie dni płodne i w czasie owulacji aplikowałam żel prefert vaginal, który kupowałam na stronie naturalnaplodnosc.


  #14681
  Profile photo of magdamagda6
  magdamagda6
  Uczestnik

  gratuluję! A w której klinice byłaś?


Oglądasz 6 postów - 1 z 6 (of 6 total)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki