Feminizm- czym dla Ciebie jest?

Strona główna Forum Forum publiczne Forum otwarte Feminizm- czym dla Ciebie jest?

Temat zawiera 7 odpowiedzi, i ma 5 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Profile photo of  Anonim 1 rok, 6 miesięcy temu.

Oglądasz 8 postów - 1 z 8 (of 8 total)
 • Autor
  Posty
 • #4266
  Profile photo of Monika
  Monika
  Widz

  Napiszcie czym dla Wam jest feminizm. Czy to bycie mocnym, pewnym swego, dążenie do równouprawnienia. Wiemy jak często negatywnie jest on odbierany, ale jakie ma znaczenie dla Was?


  #4314
  Profile photo of Monika
  Monika
  Widz

  Dla mnie feminizm w domu zaczyna się wtedy gdy w obowiązkach domowych bierzemy udział razem, gdy powiem swoją potrzebę to mąż pomoże i moje zdanie ważne jest tak samo jak jego.


  #5990
  Profile photo of WiolkaKlaman
  WiolkaKlaman
  Uczestnik

  Zgadzam sie z Panią- feminizm to nie tylko te Panie pokazywane w telewizji walczące zawzięcie o równouprawnienie. To również my, zwykłe kobiety chcące równouprawnienia w domowych obowiązkach.


  #6083
  Profile photo of Monika
  Monika
  Widz

  Może nawet nie sam feminizm w domu jest ważny a przede wszystkim partnerstwo.


  #6440
  Profile photo of Alla
  Alla
  Uczestnik

  A co ma feminizm do partnerstwa? Jeżeli w związku występuje partnerska relacja to nie ma potrzeby feminizmu. Dla mnie feminizm to walka o wolność kobiety do decydowania o swoim życiu rodzinnym i zawodowym, bo nie każda ma ochotę siedzieć w domu z dziećmi. Ale jak jest partnerstwo w związku to nawet siedząc w domu można się realizować, bo mężczyzna jest gotów pomóc.


  #6575
  Profile photo of Monika
  Monika
  Widz

  I dobrze znaleźć mężczyznę, który będzie nas wspierał bez względu na nasze decyzje.


  #6796
  Profile photo of iwonesca
  iwonesca
  Uczestnik

  Feminizm ma dobre i złe strony, szacunek i równość tak, jak najbardziej ale czasem przydało by się być wyłącznie kurą domową wychowującą dzieci, gdybym mogła  chętnie bym nią została ale warunki ekonomiczne niestety na to nie pozwalają :D


  #7751
  Profile photo of
  Anonim

  dla mnie feminizm to rozsadne myslenie – maz nie ‚pomaga’ w domu, on w nim mieszka i ma takie same obowiazki. ale feminizm to tez walka o prawa ojcow – to tak strasznie wazne, a wiekszosc z nas o tym zapomina :(


Oglądasz 8 postów - 1 z 8 (of 8 total)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki