Mój blog

O sprzęcie medycznym

Wszystko o sprzęcie medycznym - Zapraszam

Domowy sprzęt medyczny

dodany: autor: maciejus777 Komentarze: 0

Domowy sprzęt medyczny

Domowy sprzęt medyczny pomaga pacjentom żyć bezpiecznie, wygodnie i niezależnie w domu. Euro-Medical gwarantuje pełną dostawę szpitalnego sprzętu medycznego i wyrobów do terminowej dostawy i konfiguracji w miejscu życia pacjenta. Wysoko wykwalifikowani pracownicy zapewniają edukację pacjenta i rodziny w zakresie obsługi, bezpieczeństwa i konserwacji aparatury do opieki domowej. Wybrane i najczęściej używanych grup domowego sprzętu medycznego to:

• Łóżka szpitalne

• Wózki medyczne

• Chodziki, laski i inne urządzenia wspomagające chodzenie

• Wyposażenie bezpieczeństwa w łazience i inne pomoce w codziennym życiu

• CPAP • Tlen: ciecz, koncentratory i system HELiOS .

• Nebulizatory dla dorosłych

• Sprzęt dla ociężałych

• Podnośniki pacjenta Usługi specjalistyczne Oprócz wykwalifikowanych usług pielęgniarskich, terapeutycznych, Euro-Medical oferuje wiele specjalistycznych programów i usług opieki długoterminowej, aby pomóc chorym, ich rodzinom, i szpitalom w radzeniu sobie z różnymi chorobami i stanami w warunkach domowych poprzez wykwalifikowane i współczująca opieka. Programy zarządzania opieką Cały program zarządzania opieką długoterminową w celu zapewnienia spójnego, terapeutycznego planu oferującego oparte na dowodach najlepsze praktyki interwencji w zakresie zapobiegania upadkom i redukcji urazów. Dzięki szybkiemu wykryciu i leczeniu można uniknąć upadków i obrażeń. Ten program ma na celu pomóc pacjentowi, rodzinie i opiekunowi w identyfikacji czynników ryzyka upadku i nauczyć ich sposobów zapobiegania bólowi i cierpieniu, które występują podczas upadków.

Kupujący w szpitalach urządzenia medyczne zawierają umowy z producentami o sile rynkowej, która sprzedaje zróżnicowane produkty. Personel medyczny ma duży wpływ na wybór urządzeń przez szpitale. Sprzedawcy starali się ograniczyć ujawnianie cen transakcyjnych. Decydenci polityczni zaproponowali przepisy nakazujące ujawnianie w celu zapewnienia większej przejrzystości. Dyskutujemy, dlaczego producent może pobierać różne ceny dla różnych szpitali, rolę, jaką odgrywa tajemnica, oraz konsekwencje tajemnicy wobec ujawnienia. Twierdzimy, że relacje między szpitalem a lekarzem są kluczowe dla zrozumienia korzyści, jakie producenci czerpią z dyskryminacji cenowej. Ujawnienie ceny może przyspieszyć restrukturyzację tych relacji, co z kolei może poprawić rokowania w szpitalach.

Dodaj komentarz