Warsztaty „Obudź w sobie życie” w Warszawie (28.09.19 r.). Ruszają zapisy!

dodany: autor: Agata Cygan-Kukla Komentarze 0
logo

Kolejna, tym razem jesienna, edycja bezpłatnych warsztatów dla kobiet starających się o dziecko. „Obudź w sobie życie” to 8 godzin, podczas których usłyszysz wykłady najlepszych specjalistów z zakresu medycyny rozrodu, będziesz mieć okazję do indywidualnych konsultacji, poznasz wiele wspierających kobiet i wspaniale spędzisz dzień. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

Warsztaty „Obudź w sobie życie” – 8 godzin bezcennie spędzonego czasu

„Obudź w sobie życie” to wyjątkowe spotkanie dla kobiet borykających się z niepłodnością. Pomysłodawczynią i organizatorką warsztatów jest Sylwia Bentkowska, założycielka serwisu www.plodnosc.pl, która sama kiedyś wygrała z niepłodnością i teraz pragnie wspierać inne pary starające się o dziecko.

Sylwia Bentkowska: „Gdy spotkanie opuszcza ostatnia uczestniczka, ukradkiem wycierając łzy i dziesiąty raz dziękując nam za taki dzień, czasem zdarza mi się samej uronić łzę. Każde takie spotkanie to dla mnie osobiste przeżycie – nie tylko dlatego, że pragnę, by kobiety, które nam zaufały, dostały podczas jednego dnia maksymalnie dużo wiedzy, wsparcia, atmosfery bliskości i zrozumienia, ale także dlatego, że w ich oczach znów widzę to, co sama czułam kilka lat temu. Nie muszę czytać, czym jest niepłodność i nie muszę już pytać, jak sobie z nią poradzić… Doskonale wiem, jak choroba zmienia życie, jak bardzo niszczy emocje, jak bardzo zaburza poczucie własnej wartości, jak bardzo boli. Dlatego właśnie powstały spotkania „Obudź w sobie życie”, które mają pomagać podnieść się kobietom po kolejnym ciosie, po kolejny nieudanym miesiącu starań, po latach starań… Mają dodać siły, podpowiedzieć z pomocą najlepszych specjalistów skuteczną strategię, opatrzyć poranioną psychikę…”

Dla kogo są warsztaty „Obudź w sobie życie”?

Warsztaty dedykowane są kobietom starających się o dziecko. Nie ważne, na jakim etapie starań jesteś – czy dopiero zaczynasz, czy od wielu lat próbujesz zajść w ciążę – przyjdź na spotkanie, gdzie uzyskasz cenną wiedzę i wsparcie kobiet znajdujących się w podobnej sytuacji.

Nasze spotkania są po to, aby przywrócić kobietom nadzieję i wiarę, dodać sił do walki, wyposażyć w specjalistyczną wiedzę i pomóc zbudować niepowtarzalne relacje z innymi kobietami, które także marzą o usłyszeniu słowa „mamo”.

Chcemy dodać Ci radości, której często brakuje podczas leczenia niepłodności. Chcemy sprawić, aby ten jeden dzień wyposażył Cię w siłę, radość i energię na długi czas.

Zapisy na warsztaty odbywają się wyłącznie drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego – ZAPISY TUTAJ.

Zgłoszenia są przyjmowane do 27 września. Uczestniczki, które zakwalifikowały się na warsztaty, zostaną powiadomione telefonicznie 27 września.

PAMIĘTAJ! Liczba miejsc na warsztacie jest ograniczona. Jeśli wiesz, że nie uda ci się przyjść, zadzwoń do nas i odwołaj rezerwację. Dzięki temu twoje miejsce będzie mogła wykorzystać inna kobieta, która tego potrzebuje.

Więcej szczegółów znajdziesz tutaj: https://plodnosc.pl/warsztaty-obudz-w-sobie-zycie-w-warszawie-28-09-19-r-ruszaja-zapisy/

Twoja ocena: 12345
Loading...Loading...

Pozostałe artykuły w kategorii: Warto wiedzieć

zobacz wszystkie artykuły w tej kategorii

Nikt jeszcze nie skomentował artykułu. Bądź pierwszy!

Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki