Mój blog

O oknach

Tutaj znajdziesz informacje o oknach. Zajmujemy się oknami od wielu lat - zapraszamy

Najlepsi dostawcy okien do twojej dyspozycji

dodany: autor: piotrtalikos Komentarze: 0

Sprawdzenie wartości okien plastikowych do okien drewnianych. Cena okien PCV z zasady jest znacznie niższa niż okien drewnianych. Z punktu widzenia ochrony przeciwpożarowej, niewątpliwie okna plastikowe są bezpieczniejsze niż okna drewniane, gdyż PCV nie rozprzestrzenia ognia a jest samogasnący, czego nie da się napisać o drewnie pokrytym kilkoma|wieloma} warstwami farby lub lakieru. Ze swojej strony gwarantujemy Wamatrakcyjną cenę a także szybką realizacje. Okna z tej oferty zapewniają Państwu bezpieczeństwo i energooszczędność, którą każdy z was bardzo sobie ceni. Stolarkę okienną energo-oszczedną, która cechuje się estetyką, a także trwałością składającą się z niemieckimi profilami. W ofercie mamy : okna drewniane. Oferujemy Państwu bramy wysokiej jakości, bezpieczne i niezawodne. Mają one dwustronne zabezpieczenia antykorozyjne. Elementy konstrukcyjne naszych bram wykonane są ze miedzi ocynkowanej (prowadnice, elementy łączące) lub ocynkowanej i powleczonej proszkowo (panele). Produkowana stolarka spełnia wszelkie wymagania wg. przyjętych standardów dla budownictwa mieszkaniowego, w każdym możliwym technicznie do wykonania kształcie i wzorze, ze szprosami z drewna dębowego naklejanymi na szybę oraz międzyszybowymi z dębowego drewna czy z aluminium w kolorze odpowiadającym ramie okiennej. Dzisiaj nasza firma to mała fabryka stolarki otworowej, z ogromnym potencjałem gospodarczym, ludzkim i intelektualnym.

Najlepsi dostawcy okien do twojej dyspozycji

Bazując na tym co wypracowaliśmy od wielu lat stale się rozwijamy i idziemy do tego aby nasze wyroby były coraz lepsze jakościowo i bardziej zaawansowane technicznie. Stare drewniane okna chcę wymienić na plastikowe. Stare są nieszczelne i mieszkanie zimą bardzo się wyziębia. Ale sąsiedzi mówią, że u nich po takiej wymianie pojawiła się wilgoć i pleśń na ścianach. Ponadto skarżą się na bóle głowy. Czy to jest wina nowych okien? W przypadku nowych okien zarówno z PVC, jak również z drewna problemem może stawać się nadmierna szczelność. Okna w okresie zimowym bardzo się pocą pomimo włączonej wentylacji. Ościeżnica też jest cała mokra. Po otworzeniu skrzydła okiennego w jednej sekundzie szyba jest zaparowana. Pojawia się niezbyt ładny ciemny nalot w rogach gdzie najczęściej spływają krople wody z szyby a nie udaje się tego usunąć detergentem. Każdy je ma- jak konserwować parapety? Zobacz
Parapety wewnętrzne, choć obecne w każdym domu, przez długi okres nie zwracały specjalnej uwagi i były po prostu zwykłym elementem wykończeniowym, który należy prawidłowo zamontować w okiennej wnęce. Nowa paleta aluminiowych nakładek – dobre okna to okna wzmocnione.
Współczesna architektura daje wiele możliwości zaaranżowania stolarki okiennej, a producenci okien potrafią sprostać nawet bardzo wygórowanym oczekiwaniom. Przykładem nowoczesnych rozwiązań są na przykład profile okienne z nakładkami metalowymi. Sprawdź też sumienną firmę zajmującą się szkoleniami z BHP – http://pollus.pl . Znajdziesz tutaj atrakcyjną cenę na szkolenie bhp.

 

Dodaj komentarz