Staraniowy.pl- patron medialny kampanii Zdrowy tata

dodany: autor: Redakcja Portalu Komentarze 0
banner1

Tata to dla każdego mężczyzny najważniejsze słowo wypowiedziane ustami jego dziecka. Dziecko nadaje sens naszemu życiu i temu, co robimy, potrafi zmienić postrzeganie świata i odwrócić priorytety dnia codziennego. Dla wielu z nas jest także spełnieniem marzeń.

Właśnie dlatego Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej  Gyncentrum w Katowicach realizuje autorską kampanię profilaktyczno-edukacyjną „Zdrowy tata!”.  Akacja skierowana jest do każdego mężczyzny, który pragnie zostać ojcem.  Chcemy nakłonić panów, by korzystając z wrodzonej odwagi zbadali swoje nasienie.

Bezpłatne badania nasienia to nie tylko okazja, by sprawdzić, jakie ma się szanse na naturalne poczęcie dziecka, ale również by m.in. dowiedzieć się, czy plemniki są ruchliwe, jaką mają kondycję i jak jest ich dużo.  To badanie, które powinien wykonać każdy mężczyzna, przynajmniej raz w życiu.

Bezpłatnymi badaniami objęci są wszyscy mężczyźni bez względu na wiek, chcący sprawdzić swoją płodność, wykonując prosty, bezbolesny i skuteczny test w laboratorium Gyncentrum.

Celem kampanii „Zdrowy tata!” jest promocja zdrowia wśród mężczyzn, edukacja w zakresie płodności oraz możliwości leczenia bezpłodności. Pacjentom, objętym naszą kampanią, oprócz bezpłatnych badań, zapewniamy także wsparcie specjalistów z zakresu endokrynologii i leczenia niepłodności.

To pierwszy tego typu projekt w Polsce, który w otwarty sposób namawia i zachęca mężczyzn do diagnostyki nasienia.  Stając się częścią projektu lepiej poznajesz siebie, swoje zdrowie, możliwości, ciało, odpowiedzialnie budując i planując przyszłość.

Portal staraniowy.pl objął Kampanię patronatem medialnym

Średnia ocena: 12345 5,00/5 (głosów: 1).
Loading...Loading...

Pozostałe artykuły w kategorii: Aktualności z portalu

zobacz wszystkie artykuły w tej kategorii

Nikt jeszcze nie skomentował artykułu. Bądź pierwszy!

Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki