O nas

Staraniowy.pl – Najlepsze źródło informacji dla starających się o dziecko

Staraniowy.pl to nowy portal- dla osób starających się o dziecko, mających problemy z płodnością oraz zastanawiającym się nad adopcją.

W Polsce obecnie problem z poczęciem dziecka ma co czwarta para. Według WHO w 2015 roku co trzecia para na świecie będzie potrzebowała pomocy specjalisty w zajściu w ciążę.

W obliczu problemu ludzie najczęściej pozostają sami, my chcemy pomagać,  wspierać i służyć informacją.

Staraniowy.pl- to profesjonalne źródło informacji, innowacyjne rozwiązania i funkcjonalności. Na pytania czekają eksperci, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą znaleźć odpowiedzi na trudne pytania.  Oferujemy bazę własnych materiałów redakcyjnych oraz artykuły naukowe dotykające problemów z płodnością.

logo ishf

Działamy pod skrzydłami Międzynarodowej Fundacji na rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia, która wspiera promocję i rozwój naszego portalu.

Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki