Nota prawna

Wszelkie prawa do portalu Staraniowy.pl są zastrzeżone.

Wszystkie materiały (teksty, grafiki, fotografie, pliki video, znaki graficzne) oraz kod źródłowy podlegają ochronie prawem autorskim oraz innymi przepisami dotyczącymi ochrony własności intelektualnej. Jakiekolwiek kopiowanie, przetwarzanie, modyfikowanie, reprodukowanie, rozpowszechnianie lub inne wykorzystanie materiałów i informacji zamieszczonych w serwisie w celach komercyjnych bez pisemnej zgody ich właściciela (Międzynarodowej Fundacji na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia) jest zabronione i skutkować będzie odpowiedzialnością przewidzianą przez prawo cywilne i karne.

Portal Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i postów umieszczanych przez czytelników.

Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki