Kiedy in vitro się nie udało…

powrót do artykułu
 • nie poddajemy się

  Do 3 razy sztuka!

  zgłoś nadużycie
 • Kiedy in vitro się nie udało

  Zawsze jest szansa. Nie można tracić nadziei. Słyszałam historię kobiety, której udało się urodzić dziecko, a miała za sobą dwie nieudane próby.

  zgłoś nadużycie
 • nadzieja nie taka głupia :)

  moja koleżanka z pracy podchodziła do in vitro kilkakrotnie, niestety bez szczęścia. kiedy ostatecznie udało jej się zajść w ciążę, przyszło jej leżeć przez cały czas - zagrożona. w 28 tygodniu zaczęła się akcja porodowa. okazało się, że dzieciątko miało wadę serduszka i zmarło zaraz po porodzie. czy można wyobrazić sobie większą tragedię? mimo to, nie poddali się. mieli więcej zarodków, podeszli do zabiegu po raz kolejny i urodził się zdrowy Adaś. teraz planują kolejne dziecko. naprawdę nie wolno tracić nadziei i się poddawać. cuda się zdarzają :)

  zgłoś nadużycie
 • nadzieja nie taka głupia :)

  wiola88, dzięki, przekażę ;) na maksa silna dziewczyna! choć wiem ile sprawia jej to bólu i jak bardzo tęskni za synkiem, wciąż potrafi o tym rzeczowo rozmawiać zostawiając emocje z boku, co ogromnie podziwiam. z tego co wiem, to chyba w Invictie w Gdańsku, ale nie daję głowy. a czemu pytasz? też potrzebujesz pomocy? robiłaś już jakieś badania?

  zgłoś nadużycie
 • Kiedy in vitro się nie udało…

  Lauretatka, niesamowita historia. Tyle przeżyć… ale najważniejsze, że się nie poddali. Oo to Twoja kolezanka, leczyła się w tej samej klinice co ja. Invicta w Gdańsku to chyba najlepsza klinika na Pomorzu. Wiele moich kolezanek (poznanych podczas leczenia) podziela to zdanie.

  zgłoś nadużycie
 • Dodaj komentarz

  Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

  Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki