In vitro

Temat zawiera 9 odpowiedzi, i ma 9 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Profile photo of Ewcia324 Ewcia324 8 miesięcy, 3 tygodnie temu.

Oglądasz 10 postów - 1 z 10 (of 10 total)
 • Autor
  Posty
 • #1395
  Profile photo of Nati
  Nati
  Uczestnik

  Czy są tutaj panie, które podjęły się zapłodnienia in-vitro. Chciałabym dowiedzieć się na ten temat coś więcej od osób, które mają takie doświadczenia


  #1405
  Profile photo of Danka
  Danka
  Uczestnik

  korzystając z rozpoczętego wątku – jak obecnie wygląda sytuacja z finansowaniem in-vitro przez państwo? Ile prób jest dofinansowywanych i w jakim stopniu? Czy termin obowiązywania tego programu jest ograniczony, a jeśli tak – kiedy się kończy?


  #1406
  Profile photo of Monika
  Monika
  Widz
  #1588
  Profile photo of Danka
  Danka
  Uczestnik

  A czy są jakieś ograniczenia poza wiekiem i czasem starań o naturalne zaplodnienie?


  #14197
  Profile photo of Zoha88
  Zoha88
  Uczestnik

  Ja też myślałam, że czeka mnie długie wspomaganie i zapłodnienie in-vitro, ale udało się. Wówczas wyznaczałam sobie dni płodne i w czasie owulacji aplikowałam żel prefert vaginal, który kupowałam na stronie naturalnaplodnosc.


  #14681
  Profile photo of magdamagda6
  magdamagda6
  Uczestnik

  gratuluję! A w której klinice byłaś?


  #24440
  Profile photo of JulitaaEs
  JulitaaEs
  Uczestnik

  Zdecydowałam się z partnerem na to, żeby iść do kliniki leczenia niepłodności. Z racji zbliżającej się nieubłaganie czterdziestki i nieudanych starań o dziecko postawiliśmy na in vitro. Nie zdecydowaliśmy się jeszcze na klinikę leczenia niepłodności. Zależy nam na tym, zeby postarać się o dofinansowanie. Jaka klinika takie oferuje? Co możecie nam doradzić?


  #24613
  Profile photo of Marta Gaj
  Marta Gaj
  Uczestnik

  Z bardzo dobrego systemu dofinansowań słynie klinika Invicta. Oczywiście jednym z kryteriów jakie trzeba spełnić jest wiek, więc jeśli blisko Ci do 40 radzę się pospieszyć. Bardzo ważny jest też Twój stan zdrowia i wyniki badań oraz to, jak wysoką masz rezerwę jajeczkową.Warto poczytać wszystko na ich stronie internetowej, ponieważ różne miasta mają troszkę różne kryteria. Nie martw się jednak, wiele osób je dostaje :) Ja też jestem jedną z nich :) https://www.klinikainvicta.pl/miejski-program-in-vitro/


  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 rok temu przez Profile photo of Marta Gaj Marta Gaj.
  #26768
  Profile photo of PatiiK
  PatiiK
  Uczestnik

  Muszę Wam wyznać, że zdobyłam się na odwagę i zapisałam się do kliniki Invicta. Jeszcze nie wiem co lekarz mi doradzi, ale mam już dość widoku negatywnych testów ciążowych. Czas wziąć sprawy w swoje ręce.


  #26769
  Profile photo of Ewcia324
  Ewcia324
  Uczestnik

  Gratuluję odważnej decyzji :) Trzymam za Ciebie kciuki! Na penwo będziesz zadowlona z kliniki, ja jestem bardzo.


Oglądasz 10 postów - 1 z 10 (of 10 total)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki