Histeroskopia Kraków

Strona główna Forum Hyde Park Rozmowy o wszystkim Histeroskopia Kraków

Temat zawiera 1 odpowiedź, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Profile photo of Svetlana Svetlana 4 miesięcy, 4 tygodnie temu.

Oglądasz 2 posty - 1 z 2 (of 2 total)
 • Autor
  Posty
 • #20097
  Profile photo of Milenka
  Milenka
  Uczestnik

  Macie moze wiecej informacji na temat samego zabiegu? Przymierzam sie do jakiegos poleconego gabinetu z Krakowa lub okolic.

  Pozdrawiam


  #20183
  Profile photo of Svetlana
  Svetlana
  Uczestnik

  Trudno nie zgodzić się z jednym, czasami trzeba dowiedzieć się na czym polega dany zabieg. Histeroskopia operacyjna to małoinwazyjny zabieg pozwalający usunąć z wnętrza macicy polipy, mięśniaki czy przyciąć zrosty wewnątrzmaciczne. O tych dolegliwościach niestety przekonuje się co raz więcej kobiet, a ważna jest szybka diagnoza. W zależności od tego co zaleci lekarz prowadzący, stosuje się przez 2 do 4 tygodni leczenie hormonalne aby zmniejszych grubość ścian macicy. Ułatwi to w znaczym stopniu przebieg samej operacji, przy czym czas rekonwalescencji się skróci. Oczywiście jest on wykonywany w znieczuleniu ogólnym, a przez welfrom podawane są konieczne środki. Jeśli chodzi o takie usługi jak histeroskopia kraków to Medistica – https://medistica.com.pl/osteomed/usluga/histeroskopia/ ma wiele pozytywnych opinii. Najlepiej będzie jak wybierzesz się na miejsce i dowiesz wszystkich szczegółów. Powodzenia :)


  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 4 miesięcy, 4 tygodnie temu przez Profile photo of Svetlana Svetlana.
Oglądasz 2 posty - 1 z 2 (of 2 total)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki