Mój blog

Klasyczne ciążowe zaskoczenie

dodany: autor: Mermaid90 Komentarze: 0

Cześć :)

Chciałabym Wam opowiedzieć o tym, jak dowiedziałam się, że zostanę Mamą. Ta historia jest tak zabawna, że każdego dnia jak ja wspominam uśmiecham się pod nosem.

Jestem w związku ze swoim facetem już 4 lata, a od roku jesteśmy zaręczeni. Planowaliśmy ślub ale niestety na salę musimy czekać jeszcze dwa lata. Mieszkamy razem i jest cudownie. Dzieci planowaliśmy po ślubie jednak los zadecydował za nas, ale nie mam mu tego a złe :)

Jakiś czas temu moja najlepsza przyjaciółka zadzwoniła do mnie, że podejrzewa u siebie ciążę. Jest przerażona i się boi. Zapytałam, czy zrobiła test odpowiedziała, że nie i nie wie czy chce. W ciągu godziny zjawiłam się u niej z jej siostrą rodzoną, która kupiła kilka testów dla pewności. Aga stwierdziła, że potrzebuje wsparcia i każda z nas ma pobrać próbkę swojego moczu i zrobić sobie test. Mnie to rozśmieszyło ale zgodziłam się tak samo jak jej siostra. Ostatecznie Aga nie była w ciąży, aż trzy testy to potwierdziły. Ku zaskoczeniu moim oraz moich koleżanek okazało się, ze to właśnie ja zostanę Mamą. Byłam w szoku. Zabezpieczaliśmy się ale widocznie nasz Syn chciał byc na weselu swoich rodziców.

Ciekawa w jaki sposób Wy dowiedziałyście się o swoich ciążach :)

Dodaj komentarz