Mój blog

Świat według A.

Po kolejnej wizycie

dodany: autor: Aguska Komentarze: 4

Tym razem wyjątkowo czekałam tylko pół godziny na wizytę :) To już wielki plus. W samym gabinecie spędziłam kolejne pół godziny. Pani doktor na spokojnie przeanalizowała wszystko i cierpliwie wytłumaczyła. Ponieważ wybraliśmy ją i zaufaliśmy jej wiedzy więc tak naprawdę nic nie tracimy. Poza więc kontynuacją mojego leczenia, zaczynamy leczyć męża.
Po pierwsze antybiotyk. W badaniu były leukocyty więc powiedziała, że może to świadczyć o stanie zapalnym i stąd takie wyniki. Więc na początek Klabion 500mg. Po kuracji antybiotykiem. Ma trwać ok. 3 tygodni. Będzie brał Tamoxifen, Piroxicam i Undestor. Całość leczenia 4 miesiące. W tym czasie 2 badania nasienia, każde po dwóch miesiącach. I zobaczymy, czy to pomaga czy nie.
Ja w kolejnych dwóch miesiącach mam skontrolować poziom TSH, progesteronu i estradiolu. Sprawdzimy czy dawki leku są odpowiednie.
Oczywiście oboje kontynuujemy suplementację.
Kolejna wizyta za 2 miesiące.
Póki co w tym miesiącu zakaz starań, w związku z braniem antybiotyku.
Ostatnio sporo czytałam, oglądałam konferencje i mówiąc szczerze wierzę, że to co robimy, ten plan zaproponowany przez Panią Doktor, ma sens i przyniesie takie rezultaty jakich oczekujemy. Zresztą wie co robi. Słyszałam o tym od niejednej zadowolonej mamy – jej pacjentki, która tak jak ja czekała długo z mężem na maleństwo.

 • Super

  Hej. Nie wiedziałam, że były leukocyty w nasieniu, bo jeżeli tak to właśnie może być powód, ale kolejna badania w czasie antybiotykoterapii pokażą efekty. Za pozytywne efekty w leczeniu męża trzymam mocne kciuki. I jak widać lekarka ma plan i trzymamy za sukcesy.

  zgłoś nadużycie
 • Dziękuję za kciuki

  i ciepłe słowa. To wiele dla mnie znaczy. Mąż grzecznie łyka tabletki, co jest dla niego nie lada wyzwaniem....nie cierpi pigułek. Ale skoro mus to mus ;) A najbardziej cieszę, się,że te problemy nie oddalają nas od siebie a zbliżają. Plan jest, nadzieja jest, wsparcie jest. Musi się udać :)

  zgłoś nadużycie
 • Dobrze, że trzymacie się razem :)

  Bardzo zazdroszczę takiego podejścia męża :) Bliska osoba, która wspiera to wielki skarb!

  zgłoś nadużycie
 • puk puk

  Hej, co tam u Was słychać?

  zgłoś nadużycie
 • Dodaj komentarz