KONKURS- Książka jest dobra na wszystko!

dodany: autor: Redakcja Portalu Komentarze 0
iStock_000046051626Medium (1)

Zatopienie się w lekturze to jeden z najlepszych sposobów na oderwanie się od rzeczywistości, nabranie zdrowego dystansu, codzienny odpoczynek od problemów i zmianę perspektywy. A Twoim zdaniem – dlaczego książka jest dobra na wszystko!

Portal Staraniowy.pl oraz

Zapraszają do wzięcia udziału w konkursie.

By wziąć udział w zabawie wystarczy:

 

  • polubić fan page serwisu Staraniowy.pl
  • na tablicy profilu Staraniowy.pl na portalu Facebook odpowiedzieć na pytanie pod postem konkursowym: Dlaczego, Twoim zdaniem, książka jest dobra na wszystko?

 

Konkurs startuje 15.09.2014 r. i kończy się z dniem 28.09. 2014 r. O wyborze Zwycięzców zadecyduje jury konkursowe. Ich imiona oraz adresy e-mailowe zostaną podane po zakończeniu zabawy na podstronie konkursowej oraz na fan page’u serwisu, a Laureatki zostaną dodatkowo poinformowane o nagrodzie drogą e-mailową.

Sponsorem nagród jest Wydawnictwo Czarne – Wydawca książek z serii:

„ Bez fikcji o …” http://czarne.com.pl/

Twoja ocena: 12345
Loading...Loading...

Pozostałe artykuły w kategorii: Aktualności z portalu

zobacz wszystkie artykuły w tej kategorii

Nikt jeszcze nie skomentował artykułu. Bądź pierwszy!

Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki