Novomedica- Centrum Leczenia Niepłodności

novomedica

NOVOMEDICA zajmuje się diagnostyką i leczeniem niepłodności zgodnie z misją „Przynosimy życie”. Głównym celem Centrum jest diagnoza pozwalająca na poznanie przyczyn niepłodności oraz wdrożenie skutecznej terapii. Szczegółowe badania diagnostyczne pozwalają na dotarcie do sedna problemu i umożliwiają jego rozwiązanie.

Wszystkie procedury przebiegają zgodnie z najwyższymi standardami i stosowane są po wyczerpaniu możliwości leczenia zachowawczego. Dzięki naszym staraniom w ostatnich latach szczęśliwymi rodzicami zostało ponad 2000 par.

Refundacja zabiegów In Vitro

Od 1 lipca 2013r. realizujemy program refundacyjny Ministerstwa Zdrowia na lata 2013-2016 (http://invitro.gov.pl/), dzięki któremu możemy Państwu zapewnić bezpłatne zabiegi In Vitro. Szybko przybywa pacjentów uczestniczących w programie. Coraz więcej par cieszy się już ciążą. Ściśle przestrzegamy wskazań kwalifikacyjnych do programu co daje parom przez nas zakwalifikowanym pewność, że będą mogły przystąpić do bezpłatnego zabiegu.

Zachęcamy Państwa do zgłaszania się do naszej kliniki, gdyż o kwalifikacji do programu decyduje przede wszystkim kolejność zgłoszeń. Obecnie dysponujemy jeszcze miejscami z puli zabiegów przyznanych nam na rok 2013/2014. Zapisy na konsultacje przyjmujemy pod numerami tel. (32) 316 37 71, 604 952 503

Informacje dodatkowe

Adres siedziby:
ul. Ks. N. Bończyka 34, 41-400 Mysłowice wyznacz trasę
Telefon:
32 316 37 71
Adres WWW:
www.novomedica.pl/
Adres e-mail:
novomed@ka.onet.pl
Średnia ocena: 12345 3,60/5 (głosów: 5).
Loading...Loading...

Inne kliniki i lekarze w okolicy: Mysłowice

zobacz wszystkich w okolicy

Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki