Kalkulator płci dziecka

plecPragniesz poznać płeć dziecka zanim będzie widoczna na USG? Chcesz wybrać taki dzień zbliżenia, aby zwiększyć szanse na poczęcie chłopca lub dziewczynki? Skorzystaj z kalkulatora płci!

Zaplanować płeć dziecka to marzenie wielu rodziców. Nasz kalkulator płci dziecka opracowany został na podstawie chińskiego kalendarza płodności. Chiński kalendarz płodności, to  starożytna metoda, bazująca na kalendarzu księżycowym. Aby określić płeć mającego przyjść na świat potomka, należy podać wiek matki w momencie zapłodnienia i miesiąc, w którym doszło do poczęcia. Należy pamiętać, że pod uwagę bierzemy skończone lata, a nie rocznik. Po drugie miesiące według chińskiego kalendarza księżycowego mają 28 dni. Dlatego, jeśli poczęcie nastąpiło 29 marca, należy tę datę liczyć w kalendarzu jako początek kwietnia. Chińczycy uważają, że skuteczność tej metody wynosi ponad 90%. Przypominamy zaś, że płeć dziecka to kwestia biologiczna i odpowiedzialne za nią są komórki męskie, które są nośnikami informacji. Nie zależy więc ona od fazy księżyca, godziny zbliżenia czy specjalnej diety. Dlatego kalkulator ten ma służyć wyłącznie rozrywce i nie może być traktowany w kategoriach medycznych.

Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki