Jak bezdzietni mogą przetrwać święta?

powrót do artykułu
 • Dużo cierpliwości

  Myślę, że chyba byłoby dobrze, gdyby nasze otoczenie znając nasze sytuacje trochę nam odpuścili i o dzieciach nie trajkotali cały czas.

  zgłoś nadużycie
 • będzie ciężko

  będzie ciężko... znowu te życzenia i te same pytania, nic trzeba być twardym i miejmy nadzieję że za rok będzie nas więcej!

  zgłoś nadużycie
 • warto mieć plan

  A mi się wydaje, że najlepszym wyjściem było by przygotować sobie plan działania i tematów zastępczych, żartu, który rozładuje napięcie - tak, jak o tym napisano w artykule. Leczenie niepłodności trzeba oswoić, wtedy mówienie o nim nie jest takie straszne. Znając swoje rodziny można spokojnie przygotować strategię własnych zachowań związanych z tematem niepłodności, tak żeby się do starań o dziecko "przyznać" lub zwinnie zmienić temat. Wyzwólcie kreatywność!

  zgłoś nadużycie
 • Dodaj komentarz

  Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

  Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki