Zdrowe odżywianie

Strona główna Forum Hyde Park Rozmowy o wszystkim Zdrowe odżywianie

Temat zawiera 1 odpowiedź, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Profile photo of Svetlana Svetlana 3 tygodnie, 6 dni temu.

Oglądasz 2 posty - 1 z 2 (of 2 total)
 • Autor
  Posty
 • #19273
  Profile photo of JolkaJoka
  JolkaJoka
  Uczestnik

  Jakie jest wasze podejście w tym temacie? Macie może jakieś przepisy na dania z wykorzystaniem bio żywności? :)


  #19408
  Profile photo of Svetlana
  Svetlana
  Uczestnik

  Trudno się nie zgodzić z jednym faktem, jakość produktów spożywczych produkowanych dla marketów drastycznie spada z roku na rok. Wszystko za sprawą klientów oczekujących wysokiej jakości w przystępnej cenie. W rzeczywistości jest to jednak nierealne do zrealizowania. Zdrowe odżywianie przez to zyskuje na popularności bo ludzie wolą zapłacić trochę więcej i poczuć smak tego co jedzą. Nie zawsze jednak można znaleźć lokalnie taką żywność. Nie pozostaje nic innego jak szukać takich produktów jak orzechy macadamia sklep przez internet. Przeglądając fora dyskusyjne, wśród polecanych miejsc często wymieniane są – https://www.delikatesyzdrowo.pl/product-pl-1121-ORZECHY-MACADAMIA.html Wszystko za sprawą szerokiego wyboru asortymentu i systematycznych dostaw świeżych produktów. Jeśli chodzi o same przepisy to bez problemu znajdziesz ich wiele na blogach kulinarnych :)


  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 3 tygodnie, 6 dni temu przez Profile photo of Svetlana Svetlana.
Oglądasz 2 posty - 1 z 2 (of 2 total)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki