Wesele – organizacja

Strona główna Forum Hyde Park Rozmowy o wszystkim Wesele – organizacja

Temat zawiera 3 odpowiedzi, i ma 3 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Profile photo of JolkaJoka JolkaJoka 2 dni, 13 godz. temu.

Oglądasz 4 posty - 1 z 4 (of 4 total)
 • Autor
  Posty
 • #19062
  Profile photo of Milenka
  Milenka
  Uczestnik

  Moze na forum znajda sie bardziej doswiadczone osoby, ktore juz sa po slubie i weselu :) Jak poszla Wam organizacja tego wszystkiego? Bo mnie to troche przeraza…


  #19270
  Profile photo of JolkaJoka
  JolkaJoka
  Uczestnik

  Też mnie to interesuje.


  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 miesiąc temu przez Profile photo of JolkaJoka JolkaJoka.
  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 1 miesiąc temu przez Profile photo of JolkaJoka JolkaJoka.
  #19762
  Profile photo of caroline78
  caroline78
  Uczestnik

  Właśnie też jestem na tym etapie.


  #20199
  Profile photo of JolkaJoka
  JolkaJoka
  Uczestnik

  Na temat organizacji wesela już powstało wiele mitów. Jednym z najczęściej propagowanych jest to, że to żadne wyzwanie i można nawet na ostatnią chwilę coś przygotować. Moim zdaniem to błędne myślenie, szczególnie jak spojrzymy na to w kontekście rezerwacji sali. Większość popularnych miejsc ma rezerwacje rok do przodu jak nie lepiej więc należy to brać pod uwagę. Pomysłów gdzie zrealizować wesle z każdym rokiem przybywa, podobnie jak rosną oczekiwania par młodych. Jeszcze niedawno świetnie sprawdzały się wesela w klimatach jak z filmów amerykańskich, co prawda koszt był dość duży ale efekt powalał na kolana. Patrząc na trendy jakie aktualnie panują to wesele w stodole ma wielu swoich zwolenników. Bardziej szczegółowo zostało to opisane w tym poradniku – https://www.weselezklasa.pl/poradnik/wesele-w-stodole-hit-czy-kit-jak-zorganizowac-uroczystosc-w-tak-nietypowym-miejscu/ Jak na moje oko to bardzo klimatyczne okoliczności :)


  • Ta odpowiedź została zmodyfikowana 2 dni, 13 godz. temu przez Profile photo of JolkaJoka JolkaJoka.
Oglądasz 4 posty - 1 z 4 (of 4 total)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki