Temperatura pochwy

Temat zawiera 2 odpowiedzi, i ma 3 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Profile photo of Bona90 Bona90 3 lat, 6 miesięcy temu.

Oglądasz 3 posty - 1 z 3 (of 3 total)
 • Autor
  Posty
 • #8305
  Profile photo of kolorowa11
  kolorowa11
  Uczestnik

  Witam. Może ktoś miał podobnie.. od 15 dnia cyklu moja temperatura pochwy wynosi 36.7 i wykres to prosta linia już 9 dni. Nigdy tak nie miałam zawsze to więcej mniej ale nigdy jedna temperatura . Co to może oznaczać ? Staramy się z mężem o malenstwo już 7 miesiąc i nic.  Testy owulqcyjne były pozytywne i wtedy też się kochalismy .  Ale ostatni raz też wyszły pozytywne a ciazy brak . Może ktoś miał podobnie ?


  #8705
  Profile photo of Monika
  Monika
  Widz

  Witam

  Po owulacji powinien być skok temperatury, która według regularnych miesiączek powinna utrzymywać się przy fazie lutealnej 14 dni na poziomie koło 37 stopni. Najważniejsze aby regularność, wysokość temperatury obserwować u siebie na podstawie kilku cykli. Mierzyć temperaturę o określonej godzinie.

   


  #13063
  Profile photo of Bona90
  Bona90
  Uczestnik

  A w jaki sposób kontrolujesz swoją owulację? Ja podczas starań o pierwsze dziecko stosowałam komputer cyklu myway, który robił to bardzo precyzyjnie. Swój komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.


Oglądasz 3 posty - 1 z 3 (of 3 total)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki