Święty Mikołaj… obchodzić czy nie?

Strona główna Forum Hyde Park Smutki Święty Mikołaj… obchodzić czy nie?

Temat zawiera 4 odpowiedzi, i ma 5 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Profile photo of karolciak55 karolciak55 1 rok, 1 miesiąc temu.

Oglądasz 5 postów - 1 z 5 (of 5 total)
 • Autor
  Posty
 • #1355
  Profile photo of Danka
  Danka
  Uczestnik

  A ja na razie nie mam komu kupować prezentu na Mikołajki. Mój mąż już niestety nie wierzy, a dzidziusia na razie brak.. ;) A czy Wy obchodzicie Mikołaja..?


  #1366
  Profile photo of test-optart
  Kalina
  Uczestnik

  My wprawdzie oficjalnie nie obchodzimy, ale zawsze znajdujemy jakiś drobiazg ;) Większe prezenty kupujemy dopiero na gwiazdkę. Też na razie nie mam własnych dzieci, ale mam dwóch chrześniaków (mąż chrześnicę), więc przed Mikołajem i tak jest sporo pracy… ;)


  #1378
  Profile photo of Sylwia
  Sylwia
  Uczestnik

  Obchodzić. Sprawić choć jakąś mała przyjemność. Polecam kindla, ostatnio mąż mi kupił i dla zabicia czasu czytam na tym nałogowo książki.


  #1394
  Profile photo of Aneczka
  Aneczka
  Uczestnik

  Mikołaj jest nie tylko dla dzieci… ;)


  #7747
  Profile photo of karolciak55
  karolciak55
  Uczestnik

  my jezdzimy do rodzicow, odwiedzamy znajomych (ale to juz w drugi dzien swiat). w tym roku zastanawiamy sie nad wyjazdem za granice (oby ostatni raz sami :)


Oglądasz 5 postów - 1 z 5 (of 5 total)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki