strach przed ciążą

Strona główna Forum Eksperci Pytania i odpowiedzi ekspertów strach przed ciążą

Temat zawiera 2 odpowiedzi, i ma 3 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Profile photo of Sylwia Sylwia 3 lat, 8 miesięcy temu.

Oglądasz 3 posty - 1 z 3 (of 3 total)
 • Autor
  Posty
 • #5192
  Profile photo of joanna
  joanna
  Uczestnik

  Witam
  Wraz z mężęm podjeliśmy decyzję o powiększeniu rodziny. Na początku – kiedy wszystko było w fazie przygotowań – wizyta u ginekologa, badania , branie kwasu foliowego – cieszyłam się tym, że będę mamą… Powoli jednak zaczeły się budzić we mnie obawy jak to będzie. Myślałam, że kiedy dowiem sie o porodzie jak najwięcej i będę wiedziała co mnie czeka strach znikinie. Niestety jest odwrotnie. Boję sie coraz bardziej i ciąży i porodu… Choć zawsze seks sprawiał nam dużo radości – teraz zaczynam go unikać.
  Najkrócej ujmując i chciałabym i boję się… i nie wiem co robić dalej….


  #5203
  Profile photo of Monika
  Monika
  Widz

  Witaj

  Mając wątpliwości poczytaj może nasz artykuł http://staraniowy.pl/lek-przed-ciaza/

   


  #5219
  Profile photo of Sylwia
  Sylwia
  Uczestnik

  Sama na początku starań miałam wiele wątpliwości, ale z biegiem czasu jak ze starań nic nie wychodziło to coraz bardziej byłam pewna że dziecko jest tym czego pragnę teraz najbardziej. Wtedy lęk czy damy radę odeszły w zapomnienie, bo zaczęliśmy się bać czy w ogóle nam się uda.
  Ale udało się i cieszę się ruchami naszego dziecka.
  9 miesięcy to długi czas by przyzwyczaić się do myśli, że zostanie się mamą.


Oglądasz 3 posty - 1 z 3 (of 3 total)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki