Poronienie w 9 tygodniu ciąży i co dalej?

Strona główna Forum Eksperci Pytania i odpowiedzi ekspertów Poronienie w 9 tygodniu ciąży i co dalej?

Temat zawiera 2 odpowiedzi, i ma 2 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Profile photo of  Anonim 4 lat, 11 miesięcy temu.

Oglądasz 3 posty - 1 z 3 (of 3 total)
 • Autor
  Posty
 • #2702
  Profile photo of
  Anonim

  Od 5 lat staramy się z mężem o potomstwo, rok temu się udało, ale niestety ciąża obumarła w 9 tygodniu. Moja lekarka twierdzi, że moje wyniki są ok męża 5 lat temu też były, ale może warto powtórzyć badania – czy mogłabym wówczas prosić o interpretację wyników badań? Jakie badanie najlepiej zrobić? – być może moja lekarka pominęła coś ważnego o czym ja nie mam bladego pojęcia?


  #2904

  Witam Panią!

  Zarówno trudności z zajściem w ciążę, jak i występujące poronienia wymagają dokładnej diagnostyki zarówno Pani, jak i Pani partnera. Jeśli wykonywała Pani już wcześniej badania, warto zgłosić się na konsultację do kliniki specjalizującej się w leczeniu tego typu problemów. Po zapoznaniu się z Państwa wynikami, lekarz pokieruje Panią na dalszą diagnostykę. Być może niezbędne będzie powtórzenie niektórych badań (np. hormonalnych, badania nasienia) i wykonanie dodatkowych – genetycznych, infekcyjnych czy immunologicznych. Na ich podstawie, w zależności od przyczyny problemu, specjalista przedstawi Pani możliwe opcje leczenia.

   

  Wyniki badań najlepiej skonsultować z lekarzem podczas wizyty – będzie miał pełniejszy obraz po wywiadzie i badaniu ginekologicznym.


  #2921
  Profile photo of
  Anonim

  Dziękuje za odpowiedź!


Oglądasz 3 posty - 1 z 3 (of 3 total)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki