Nie odkładaj macierzyństwa na później

Strona główna Forum Forum publiczne Forum otwarte Nie odkładaj macierzyństwa na później

Temat zawiera 3 odpowiedzi, i ma 4 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Profile photo of maciwjus777 maciwjus777 1 rok, 3 miesięcy temu.

Oglądasz 4 posty - 1 z 4 (of 4 total)
 • Autor
  Posty
 • #4589
  Profile photo of Monika
  Monika
  Widz

  Co myślicie o ostatnio ostro krytykowanej Kampanii „Nie odkładaj macierzyństwa na później”

  Jak mogą czuć się kobiety które mimo usilnych starań nie mogą zajść w ciążę? Robią karierę, lecą do Paryża bo i tak się nie udaje.

  http://wyborcza.pl/1,75478,18082789,_Nie_odkladaj_macierzynstwa_na_potem___Czy_nowa_kampania.html

   


  #4657
  Profile photo of Danka
  Danka
  Uczestnik

  Wszystko ma swoje granice, zegar biologiczny tez, wydaje mi się, że wszystko odpowiednio w czasie można zaplanować i karierę i dziecko, byleby nie zaspać, nie przegapić tego „najlepszego” okresu. Wydaje mi sie ze jedno z drugim tez można pogodzić, wszystko zależy od priorytetów. Jest też druga strona medalu – niepłodność, tego nie da się zaplanować i przewidzieć … a gdzie panowie , tatusiowie dlaczego o nich sie nie mowi … nikt nie robi kampanii na temat nie zdążył zostać ojcem, bo wolał zobaczyć wieżę Eiffla ….??


  #14206
  Profile photo of Zoha88
  Zoha88
  Uczestnik

  No tak, ale jest tyle rzeczy do zrobienia przed 30-tką, a niestety po przekroczeniu trzydziechy zaczynają się problemy z płodnością. Ja miała bardzo nieregularnie cykle, zdarzały się takie bezowulacyjne. Całe szczęście lekarz wymyślił bym monitorowała sobie dni płodne w domu, wówczas kupiłam sobie komputer cyklu myway, który robił to na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego, po 4 cyklach udało się. Dzisiaj w wieku 36 lat nie wróciłam do hormonów, jako antykoncepcję używam diafragmę caya łącznie z żelem plemnikobójczym.


  #15376
  Profile photo of maciwjus777
  maciwjus777
  Uczestnik

  Z wychowaniem dzieci można sobie poradzić w każdym wieku. Więc do dzieła.

  http://www.euro-medical.pl/kardiomonitory


Oglądasz 4 posty - 1 z 4 (of 4 total)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki