Dzień dobry

Temat zawiera 3 odpowiedzi, i ma 4 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Profile photo of maciwjus777 maciwjus777 5 miesięcy, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 4 posty - 1 z 4 (of 4 total)
 • Autor
  Posty
 • #6935
  Profile photo of Wayra
  Wayra
  Uczestnik

  Witam Wszystkie Panie!

  Postanowiłam zarejestrować się na tym forum, żeby poszukać trochę wsparcia i ciepłych słów. Może też i moja historia komuś się przyda :) Dwa lata temu, 1 grudnia, straciłam pierwszą ciążę. Od tamtego czasu nie staraliśmy się o kolejne dziecko, bo nie miałam stabilnej sytuacji zawodowej (chociaż szczerze mówiąc, nadal jej nie mam). Od dwóch miesięcy staram się o dziecko – i nic… Dziś rano robiłam kolejny test. Na dodatek w ciągu ostatnich 3 miesięcy wydłużył mi się cykl miesiączkowy (z 31 do 33-34 dni) i nie wiem czy to powinno mnie niepokoić… Poza tym wszystko ok. Wiem, że pewnie dla wielu z Was jest to „śmieszne”, że panikuję po dwóch miesiącach niepowodzeń, ale mi siada to na psychikę dość mocno, tym bardziej, że szwagierka, wobec której zawsze czułam się gorzej jest w 6 miesiącu ciąży (prawie 7) i nie daję sobie z tym rady…

   

  Pozdrawiam Was serdecznie!


  #6949
  Profile photo of Monika
  Monika
  Widz

  Witaj

  Wiem jak często boli widok innych ciężarnych, szczególnie gdy albo nie planowały lub łatwo im to przychodzi. Staramy się z tym często walczyć, ale bywa od nas silniejsze. Powodzenia w staraniach, 2 miesiące to mało, ale dla każdego granica tego co mało a długo jest indywidualna.

   


  #6963
  Profile photo of merry
  merry
  Uczestnik

  Cześć. Może 2 miesiące to niedługo, ale pewnie przez utratę poprzedniej ciąży bardziej się niepokoisz. To zrozumiałe, ale stres na pewno nie pomoże przy staraniach. Czasem też nie mamy po prostu, my staraczki z kim pogadać o tym co nas trapi, poza forami w Internecie. Ja jestem po 3ech nieudanych inseminacjach, i też było nam ciężko. Pomogli mi w Invimedzie byliśmy już  że teraz będą tam takie warsztaty psychologiczne i spotkania z lekarzami, brzmi naprawdę nieźle http://nieplodnirazem.pl/obudz-zycie-wyjatkowe-spotkanie-dla-kobiet-starajacych-sie-o-dziecko/ i są darmowe. Pozdrawiam również i życzę wytrwałości.


  #14936
  Profile photo of maciwjus777
  maciwjus777
  Uczestnik

  Witam. Pozdrawiam użytkowników.


Oglądasz 4 posty - 1 z 4 (of 4 total)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki