Czy Wasi mężczyźni się badają?

Strona główna Forum Forum publiczne Forum otwarte Czy Wasi mężczyźni się badają?

Temat zawiera 15 odpowiedzi, i ma 13 odpowiedzi, ostatnio zaktualizowany przez Profile photo of Balboa Balboa 1 rok, 1 miesiąc temu.

Oglądasz 10 postów - 1 z 10 (of 16 total)
 • Autor
  Posty
 • #4054
  Profile photo of Monika
  Monika
  Widz

  Witajcie

  Szykujemy się do ciekawego tematu i interesuje nas czy Wasi mężczyźni się badają? Czy chodzą kontrolnie do lekarza, czy gdy trzeba było zrobić badanie nasienia to był problem czy bez dyskusji od razu robili?

  Jak to jest z naszymi facetami.

   


  #4078
  Profile photo of Aneczka
  Aneczka
  Uczestnik

  Mój partner zgodził się na badanie bezproblemowo :)


  #4079
  Profile photo of Nati
  Nati
  Uczestnik

  No moim mężem to było tak : w pierwszej kolejności jakby nie dowierzał, nie dopuszczał myśli,że coś by mogło być z jego strony nie tak, ale oczywiście zgodził się na badanie, ale musiał to „przetrawić”.


  #4080
  Profile photo of Danka
  Danka
  Uczestnik

  U nas problem jest po stronie mojego partnera, ale oczywiście przez pierwszy rok starań badałam się tylko ja, w końcu lekarz zasugerował, że trzeba zbadać nasienie mojego partnera. Na badanie udał się bezproblemowo, będąc przekonanym, że wszystko jest ok, po diagnozie niestety mocno się załamał, ale nadal jest szansa…nie poddajemy się!


  #4191
  Profile photo of Sylwia
  Sylwia
  Uczestnik

  Mój mąż z badaniem nie miał żadnych problemów. I nie czekał nawet aż ja skończę całą diagnostykę tylko bez oporów się zbadał.


  #5931
  Profile photo of WiolkaKlaman
  WiolkaKlaman
  Uczestnik

  Mojego żeby wygonic do lekarza to graniczy z cudem, jednak badanie nasienia- zrobił jak tylko zaczęły się nasze problemy.


  #6439
  Profile photo of Alla
  Alla
  Uczestnik

  U mnie nie było z tym, żadnych problemów :) właściwie to była jego inicjatywa.


  #6797
  Profile photo of iwonesca
  iwonesca
  Uczestnik

  Nie, mój facet się nie bada i nie ma siły żeby go zawlec do przychodni, chodzi tylko wtedy kiedy jest chory i już sobie z tym sam nie radzi :|


  #6922
  Profile photo of Monika
  Monika
  Widz

  Jednak trzeba popychać facetów do badań. Bez tego sami nigdy nie zadbają o swoje zdrowie.


  #6977
  Profile photo of
  Anonim

  Gdy ponad rok nie mogłam zajść w ciążę, to mój mąż bez żadnego gadania zgodził się pójść razem ze mną na wizytę w klinice i zbadać się również. Nie musiałam mu tłumaczyć, że to wspólny problem, nie wiedzieliśmy przecież po której stronie leży przyczyna naszych trudności.


Oglądasz 10 postów - 1 z 10 (of 16 total)

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.

Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki