Bezpłatnie zbadaj nasienie. Bądź pewien, że jesteś zdrowy

dodany: autor: Redakcja Portalu Komentarze 0
phoca_thumb_l_ok_5

Wczoraj (1 lipca) ruszyły bezpłatne badania nasienia dla mężczyzn w ramach kampanii profilaktyczno-edukacyjnej „Zdrowy Tata!”.

Testom w katowickiej klinice Gyncentrum będą mogli poddać się panowie, którzy podejrzewają u siebie niepłodność jak również ci, którzy chcą mieć pewność, że są zdrowi.

1/3 mężczyzn ma nieprawidłowe parametry nasienia

Pierwsza odsłona akcji „Zdrowy Tata!” pokazała, że mężczyźni wcale nie wstydzą się tego typu badań i dbają o swoje zdrowie. Wyniki 63 proc. przebadanych panów wykazały, że problem niepłodności ich nie dotyczy, w 32 proc. parametry nasienia były lekko zaburzone, natomiast u 5 proc. przebadanych stwierdzono pojedyncze plemniki w nasieniu. Okazuje się, że co trzeci dotychczas przebadany mężczyzna w ramach kampanii „Zdrowy Tata!”, może mieć w przyszłości problem w staraniach o potomstwo. Nie przekreśla to jednak ich szans na zostanie rodzicem. Najważniejsza jest prawidłowa diagnoza zaburzeń, umożliwiająca zastosowanie odpowiedniej metody leczenia. W tym celu należy poddać się rozszerzonym, specjalistycznym badaniom nasienia – informuje Klinika Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Gyncentrum w Katowicach.

Dowiedz się, czy jesteś zdrowy

Bezpłatne badania nasienia w Klinice Leczenia Niepłodności i Diagnostyki Prenatalnej Gyncentrum w Katowicach skierowane są do mężczyzn do 45. roku życia, którzy od jakiegoś czasu bezskutecznie starają się o dziecko oraz do tych, którzy chcą być pewni, że są zdrowi. Bezbolesny i bardzo prosty test powinien wykonać każdy mężczyzna przynajmniej raz w życiu – przekonują specjaliści Gyncentrum. Dzięki wynikom badań, panowie dowiedzą się m.in. jakie mają szanse na naturalne poczęcie dziecka, czy ich plemniki są ruchliwe, jaką mają kondycję i jak wiele ich jest. Mężczyźni mogą też liczyć na wsparcie specjalistów z zakresu endokrynologii i leczenia niepłodności.

Zapisz się na bezpłatne badanie

Badania w ramach regionalnej kampanii profilaktyczno-edukacyjnej „Zdrowy tata!”, której celem jest rozpowszechnianie wiedzy na temat świadomego ojcostwa, odbędą się w dniach 1-8 lipca. Żeby poddać się testom, należy wcześniej umówić się na bezpłatną wizytę w rejestracji dzwoniąc pod nr tel.: 32 359 09 32 lub 32 359 09 33.

Więcej informacji na stronie: www.zdrowytata.pl

Twoja ocena: 12345
Loading...Loading...

Pozostałe artykuły w kategorii: Warto wiedzieć

zobacz wszystkie artykuły w tej kategorii

Nikt jeszcze nie skomentował artykułu. Bądź pierwszy!

Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki