10 wskazówek, jak zwiększyć płodność u mężczyzn

powrót do artykułu
 • Cenne wskazówki

  Zachęciłam partnera to zapoznania się z tym artykułem i dostosowania do tych wskazówek... zobaczymy czy to pomoże :)

  zgłoś nadużycie
 • Ja probuje...

  Ja teoretycznie o tym wszystkim wiem, bo czytam sporo odkad staramy sie o dzidziusia, ale mężowi jakos trudno zrozumiec, ze on tez moze byc odpowiedzialy za problemy

  zgłoś nadużycie
 • Dieta

  Przede wszystkim jednak Panowie muszą mieć odpowiedni poziom cynku i seleny - to jedna z pierwszych rzeczy, na które uwagę zwrócił mój lekarz. Polecił nam suplement, na przykład Ferti Man, który ma właśnie poprawić kondycję mężczyzny przed staraniami o dziecko. Uważam więc, że nie picie alkoholu jest dość oczywiste, ale jednak o witaminach wciąż mało się mówi.

  zgłoś nadużycie
 • www.protencyl.pl

  Przed rozpoczęciem starań o dziecko, rozpoczęciem diety, radykalnej zmiany stylu życia najlepiej jest skonsultować się z lekarzem - zrobić komplet badań. Mamy nadzieję, że takie artykuły spowodują wzrost świadomości zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Trzymamy kciuki za wszystkie staraczki i staraczy!

  zgłoś nadużycie
 • Dodaj komentarz

  Serwis Staraniowy.pl ma z założenia charakter wyłącznie informacyjno-edukacyjny. Zamieszczone tu materiały w żadnej mierze nie zastępują profesjonalnej porady medycznej. Przed zastosowaniem się do treści medycznych znajdujących się w naszym serwisie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem.

  Pomóż nam rozwinąć portal Wyraź opinię, zasugeruj poprawki